-
-
-

Atsispausdinti/Išsaugoti

Grindinis šildymas

Bute bus įrengtas grindinis šildymas, kuris garantuos ne tik aukštesnį komforto lygį bute, bet ir mažesnes šildymo sąnaudas dėl efektyvesnio energijos panaudojimo.

Aukščiausios klasės langai

Bus sumontuoti itin sandarūs ir puikiai sulaikantys šilumą aukščiausios kokybės mediniai, natūralaus pluošto, trijų stiklų dviejų kamerų langai.

Vėdinimas

Mechaninė vėdinimo sistema su šilumokaičiu (rekuperacija) nuolat aprūpins gyvenamąją erdvę gaiviu oru, apsaugos nuo pro langus patenkančių dulkių, neleis kauptis drėgmei ir leis taupyti šilumos kaštus.

Išorinės sienos

Aukštos kokybės pastato išorinės sienos bus apšiltintos neoporu ir akmens vata bei užtikrins namų sandarumą bei šiltumą. Pastatai darniai įsilies į Basanavičiaus gatvę šviesiu nano tinko fasadu, o giliau nuo gatvės link parko esančio pastato fasadui pasirinktas tamsus medis.

Sienos ir pertvaros

Tvirtos mūrinės pertvaros tarp kambarių užtikrins geresnes garso pralaidumo savybes.

Lubos

Išskirtinumo ir erdvės butui suteiks aukštos, net 2,9 m aukštį siekiančios, lubos.

Elektra 

Bendrose patalpose bus įrengiamas LED apšvietimas, kuris yra iki 80 proc. efektyvesnis nei tradicinis.

Apsauga

Gyventojų saugumui butuose bus suprojektuota apsauginė signalizacija, kuri veiks nuo judesio ir dūžio daviklių. Taip pat bus įrengta priešgaisrinė signalizacija, kuri apsaugos gyventojų turtą gaisro atveju.

Aplinka

Privatumą ir saugumą užtikrins uždara kiemo teritorija, kuri bus aptverta tvora su gyvatvore. Bus įrengti rakinami įėjimo į kiemą varteliai. Vaikams vidiniame kieme bus įrengta vaikų žaidimo aikštelė.

Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė

Po namais suprojektuota erdvi 69 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje gyventojai savo patogumui galės įsigyti po kelias automobilių stovėjimo vietas.

Išmanusis šildymas su WiFi nuotoliniu valdymu

Išmanusis DANFOSS šildymo valdymas WiFi ryšiu bet kuriuo metu iš bet kurios pasaulio vietos. Ši sistema turi daug energiją taupančių ir komfortą palaikančių funkcijų, leidžiančių reguliuoti temperatūrą skirtinguose kambariuose norimu laikotarpiu pagal poreikius. Jūsų namuose bus ne tik šilta ir jauku, bet ir sutaupysite iki 30% šildymo sąnaudų, lyginant su standartiniais šilumos reguliavimo sprendimais.

Vandens nukalkinimas

Pastate bus sumontuotas elektromagnetinis nukalkinimo prietaisas skirtas kietam vandeniui nukalkinti ir ilgalaikei vamzdynų bei kitų prietaisų apsaugai nuo kalkių nuosėdų ir korozijos. Nukalkinimo prietaisas veikia vandenį fiziškai, nenaudojant druskų ir kitų cheminių junginių, todėl vandens sudėtis nepakinta. Jame išlieka žmogaus organizmui būtinas kalcis ir magnis, vanduo įgauna minkšto vandens savybių. Taip pat taupoma energija reikalinga vandens pašildymui. 

Balkonai

1 aukšto terasų/balkonų bei 2-4 aukšto balkonų danga - medinės/kompozitinės lentos. Balkonų aptvėrimai - aklini, formuojami iš metalinių konstrukcijų, dengiami ploštėmis. Tai suteiks Jums jaukumo ir saugumo pojūtį.