-
-
-

Parkas mieste

„Basanavičiaus 9A” projektas apsuptas Reformatų skvero žalumos ir ilgamečių medžių. Pro namo langus gyventojai galės grožėtis medžių žaluma ir ramuma, nors ir gyvens pačiame miesto centre. Ateityje planuojama parko rekonstrukcija, kuri neatpažįstamai pakeis Reformatų skverą ir jame žaliuos ne tik ilgamečiai medžiai, bet ir sužydės gėlės.

Unikali architektūra

Architektas Rolandas Palekas su komanda sukūrė unikalios architektūros tris vienatūrius pastatus. Šiuolaikiškai ir moderniai pritaikytas Vilniaus senamiesčiui būdingas vilų formatas. Pastatai darniai įsilies į Basanavičiaus gatvę šviesiu nano tinko fasadu, o šalia parko esančio korpuso fasadui pasirinktas tamsus medis.

Išskirtinė kokybė

“Basanavičiaus 9A” projektas išsiskiria techniniais sprendimais ir skirtas vertinantiems kokybišką namų aplinką. Gyventojų komfortą užtikrins grindinis šildymas, vėdinimo sistema su šiluokaičiu (rekuperacija), išmanusis šildymo valdymas, aukščiausios klasės itin sandarūs natūralaus medžio langai. Apartamentams išskirtinumo ir erdvės suteiks ir aukštos iki 2,9 m siekiančios lubos.

Senamiesčio jaukumas

Vos išėję iš namų “Basanavičiaus 9A” naujakuriai pateks į jaukų Vilniaus senamiestį. Gyventojai pėstute galės pasiekti visus svarbiausius senamiesčio objektus – Vokiečių ir Pilies gatves, Rotušę, Katedros aikštę. Įsikūrus “Basanavičiaus 9A” nereikės galvoti apie visuomeninį transportą ar automobilio statymą centre norint smagiai pasivaikščioti siauromis Vilniaus gatvelėmis, išgerti kavos senamiesčio kavinukėje ar nueiti į koncertą Filharmonijoje ar Mokytojų kiemelyje. 

Puiki infrastruktūra

„Basanavičiaus 9A“ unikalumas slypi vietos patogume. Visus miesto rajonus gyventojai patogiai pasieks automobiliu ar visuomeniniu transportu, o senamiestį – pėstute. Projektą supanti infrastruktūra pritaikyta visų poreikiams: šalia vaikų darželiai, mokyklos, sporto klubai, sveikatingumo centrai, kultūros objektai ir įvairūs renginiai, pasilinksminimo vietos, viešojo transporto stotelė, netoli visą parą veikiantis prekybos centras.